ورود چهارشنبه 07 آبان ماه 1399
   

RSS
 
1399/05/05  --  طرح مسائل و مشکلات در اولین دیدار مشترک
دیدار و گفتگو با نماینده ی مجلس

مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خمینی شهر با حضور در دفتر نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با حجةالاسلام نقدعلی دیدار و گفتگو کردند.
1

RSS
 
1399/03/18  --  پس از انتصاب سرپرست جدید فرمانداری خمینی شهر
دیدار مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فرماندار جدید

در پی انتصاب سرپرست جدید فرمانداری شهرستان خمینی شهر، مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ضمن حضور در فرمانداری، با فرماندار جدید دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار مهندس صادقی، مدیر شعبه، ضمن خیرمقدم و ارائه گزارش کوتاه از فعالیت های بنیاد مسکن، برای آقای بصیری در مسئولیت جدید، آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون نمودند. بصیری، فرماندار جدید نیز ضمن تشکر، برخی برنامه ها و تجربیات خود جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام در سطح شهرستان را بیان نمود.
1

RSS
 
1399/03/21  --  طی بازدید سرپرست جدید فرمانداری خمینی شهر از روستای تیرانچی عنوان شد
تاکید بر گسترش فعالیت های عمرانی در روستاهای شهرستان

علیرضا بصیری در بازدید از روستای تیرانچی، در جریان نیازهای اصلی این روستا قرار گرفت. ترمیم روشنایی‌های معابر، بهره‌مندی از انشعاب فاضلاب، اتصال به شبکه تلفن ثابت و زیرسازی و آسفالت معابر از مهم‌ترین خواسته‌های مطرح شده توسط دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا بود. سرپرست فرمانداری خمینی شهردر خصوص فاضلاب روستا عنوان کرد: با یاری خدا، در هفته دولت کلنگ این طرح به زمین می‌خورد. همچنین با پیگیری‌های فرماندار، عملیات زیرسازی و آسفالت معابر این روستا پس از اعلام اولویت‌های دهیاری به بنیاد مسکن، آغاز می‌شود. روستای «تیرانچی» با حدود سه هزار و ۶۰۰ جمعیت در جنوب غرب شهرستان خمینی‌شهر قرار دارد.
1

RSS
 
1398/12/06  --  جهاد ملی برای سلامت مردم
پیشگیری از کرونا در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خمینی شهر

جلسه مدیریت بحران خمینی شهر به ریاست فرماندار و با حضور مدیران شهرستان و سایر اعضاء صبح سه شنبه6اسفندماه 98 در سالن جلسات فرمانداری با موضوع پیشگیری از بیماریهای حاد تنفسی موسوم به کرونا برگزار شد. در این جلسه ضمن بررسی جوانب مختلف مشکل موجود، در جهت مقابله با ویروس جدید، هماهنگی لازم بین دستگاهی صورت گرفت. همچنین با توجه به اطلاعیه های سازمان هواشناسی و اخطار مدیریت بحران شهرستان، تمهیدات لازم در خصوص پیشگیری از خسارت بارندگی شدید احتمالی مطرح گردید.
1

RSS
 
16/11/1398  --  تاکید بر فعالیت جهادی در امر زکات
تشکیل جلسه شورای زکات شهرستان

جلسه شورای زکات شهرستان خمینی شهر با حضور اعضاء و مدعوین،روز چهارشنبه16بهمن ماه98 در محل دفتر امام جمعه خمینی شهر برگزار شد. در این نشست، حاضرین ضمن گزارش اقدامات انجام شده، به بیان دیدگاه های خود در زمینه فعالیت های ستاد پرداختند. در پایان جلسه، آیت الله موسوی، امام جمعه خمینی شهر ضمن تبیین چرایی زکات و راه های جذب آن، کمیته های فرعی ستاد زکات شهرستان را جهت عضویت دستگاه های مرتبط و فعالیت های تخصصی به دبیر جلسه ابلاغ نمودند.
1

RSS
 
20/07/1398  --  جلسات پرسش و پاسخ
حضور مسئولین بنیادمسکن شهرستان در جمع مردم در مراسم نماز جمعه

با عنایت به لزوم تکریم مردم و با هدف پاسخگویی حضوری و رفع مشکلات مردمی، مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خمینی شهر با حضور در مراسم عبادی-سیاسی نمازهای جمعه شهرهای کوشک، درچه و خمینی شهر، پاسخگوی مردم شریف این شهرها درخصوص عملکرد و خدمات بنیاد مسکن بودند. تاریخ های حضور مسئولین بنیاد مسکن در نماز جمعه: 19 مهر 98 - درچه 8آذر98-خمینی شهر 4بهمن98-کوشک 11بهمن98-درچه 18بهمن98-خمینی شهر
1

RSS
 
04/10/1398  --  تحقق پس از سالها انتظار
تحویل اسناد مالکیت محله جوی آباد

به همت کارکنان واحد صدور سند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خمینی شهر، اولین اسناد مالکیت محله جوی آباد که در قالب قانون الحاق صادر گردیده است، چهارشنبه شب 4دیماه98 طی مراسمی تحویل مالکین گردید. در این برنامه که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و مردم شریف محله ی جوی آباد در مسجد امیرالمومنین علیه السلام برگزار شد، حجةالاسلام موسوی، امام جمعه خمینی شهر و آقایان مسلم زاده، فرماندار خمینی شهر و مهندس خانی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، ضمن ایراد سخنانی به همت مسئولین برای رفع هرچه زودتر و بهتر مشکلات مردم محل اشاره نمودند. در پایان مراسم، اسناد مالکیت چند نفر از اهالی، به صورت نمادین توسط مسئولین حاضر، تقدیم ایشان گردید.
1

RSS
 
17/07/1398  --  دیدار و خیرمقدم
دیدار با امام جمعه جدید خمینی شهر

مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خمینی شهر با حضور در دفتر امام جمعه خمینی شهر با حجةالاسلام موسوی، امام جمعه جدید این شهر دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار، مهندس صادقی، مدیر بنیاد مسکن خمینی شهر ضمن خیرمقدم به حجةالاسلام موسوی و بزرگداشت یاد آیت الله رحیمی،امام جمعه فقید این شهر، با ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد بنیاد مسکن، آمادگی این بنیاد برای همکاری بیشتر جهت انجام وظایف محوله و رفع مشکلات موجود را اعلام نمودند. در پایان این دیدار، حجةالاسلام رحیمی با اظهار خرسندی از عملکرد بنیاد در سطح ملی، جهت پیشبرد اهداف و آرمان های جمهوری اسلامی دعا نمودند.
1
 
تمامی حقوق این درگاه، محفوظ و متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خمینی شهر می باشد
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا